Disponenterna

Ralph Krogius

EM
Disponent
010 837 0834
ralph.krogius@estlander.fi

Niclas Ståhlberg

EM
Disponent
010 837 0836
niclas.stahlberg@estlander.fi

Peter Estlander

Verkställande direktör
EM
Disponent
010 837 0832
peter.estlander@estlander.fi



Tekniska disponenterna

Nicklas Ekström

ITS / ITS-Tek
Teknisk disponent
010 837 0852
nicklas.ekstrom@estlander.fi

Kenneth Seger

Teknisk disponent
010 837 0856
kenneth.seger@estlander.fi



Fastighetssekreterare och assistenter

Maj Ekström

Fastighetssekreterare
Kundbetjäning och disponentintyg
010 837 0800
maj.ekstrom@estlander.fi

Mikael Julin

Uthyresansvarig
Administrator
010 837 0854
mikael.julin@estlander.fi

Heidi Kantola

Kontorssekreterare
AFM
Räkningar, protokoll och möteskallelser
010 837 0848
heidi.kantola@estlander.fi

Joakim Lönnqvist

Nyckelförvaltning
010 837 0858
joakim.lonnqvist@estlander.fi

Charlie Estlander

Uthyresassistent
010 837 0860
charlie.estlander@estlander.fi



Bokförare och hyres-/vederlagsövervakning

Mari Tuunainen

Hyres- och vederlagsreskontra
Bokförare
010 837 0844
mari.tuunainen@estlander.fi

Anja Tanhua

Stiftelserna hyresövervakning
Bokförare
010 837 0842
anja.tanhua@estlander.fi

Eva Hernberg

EM
Bokförare
010 837 0846
eva.hernberg@estlander.fi

Olivia Rouvali

Bokförare
010 837 0821
olivia.rouvali@estlander.fi