Isännöitsijät

Ralph Krogius

KTM
Isännöitsijä
010 837 0834
ralph.krogius@estlander.fi

Niclas Ståhlberg

KTM
Isännöitsijä
010 837 0836
niclas.stahlberg@estlander.fi

Peter Estlander

Toimitusjohtaja
KTM
Isännöitsijä
010 837 0832
peter.estlander@estlander.fi



Tekniset isännöitsijät

Tom Westerlund

Rakennusmestari
Tekninen isännöitsijä
010 837 0852
tom.westerlund@estlander.fi

Kenneth Seger

Tekninen isännöitsijä
010 837 0856
kenneth.seger@estlander.fi



Kiinteistösihteerit ja assistentit

Heidi Kantola

Kiinteistösihteeri
Asiakaspalvelu ja isännöitsijäntodistukset
010 837 0800
heidi.kantola@estlander.fi

Stina Stenman

Toimistosihteeri
Laskut, pöytäkirjat ja kokouskutsut
010 837 0848
stina.stenman@estlander.fi

Mikael Julin

Vuokrausvastaava
Järjestelmänvalvoja
010 837 0854
mikael.julin@estlander.fi

Joakim Lönnqvist

Avainhallintavastaava
010 837 0858
joakim.lonnqvist@estlander.fi

Charlie Estlander

Vuokrausassistentti
010 837 0860
charlie.estlander@estlander.fi



Kirjanpitäjät ja vuokra-/vastikevalvonta

Mari Tuunainen

Vuokra- ja vastikevalvonta
Kirjanpitäjä
010 837 0844
mari.tuunainen@estlander.fi

Anja Tanhua

Säätiöiden vuokravalvonta
Kirjanpitäjä
010 837 0842
anja.tanhua@estlander.fi

Eva Hernberg

KTM
Kirjanpitäjä
010 837 0846
eva.hernberg@estlander.fi

Olivia Rouvali

Kirjanpitäjä
010 837 0821
olivia.rouvali@estlander.fi